www.sunnahmart.com
hollister outlet
hollister uk
louis vuitton handbags
michael kors outlet online
nike free run
Vysprávkové hmoty


Česky Slovensky English Deutsch Srbsky

Vysprávkové hmoty

Parking Lot Sealant | Techcrete | Polypatch | Canader Mix

 

 

 

Parking Lot Sealant

TechCrete

PolyPatch

Canader Mix

Aplikace

za horka

za horka

za horka

za studena

Barva

černá

šedá

černá

černá

Výhody

skvělá flexibilita a adheze, nepraská, vysoká pevnost v tahu a tlaku

skvělá flexibilita a adheze, nepraská, vysoká pevnost v tahu a tlaku, šedá barva

trvalá oprava odolná zátěži, flexibilita, utěsnění vůči vodě

snadná aplikace, žádné míchaní, stroje

Balení

16kg krabice

25kg pytel

11,4 l sud

25kg pytel

Použití

opravy AB/CB, EMZ, fibery

opravy AB/CB, EMZ, fibery

opravy AB/CB, kanály, výtlky, trhliny > 38mm

opravy AB

 

 Parking Lot Sealant 202 EN

    

Je jednosložková, za horka aplikovaná hmota s širokým rozsahem použití jako jsou široké trhliny na plochách s pomalou a těžkou dopravou, široké trhliny typu fiber (trhliny nad 50mm, aplikace s kamenivem), opravy výtluků , polámaných hran a rohů v CB površích a jako pojivo do elastických mostních závěrů. Parking Lot Sealant 202 EN je vysoce odolný praskání, stékání a vyjíždění kolejí. Je to samonivelační materiál. Teplotní limity jsou: -28°C až 70°C.
Parking Lot Sealant 202 EN může být aplikován za použití vařičů Supershot 60/125, EZ 500 nebo mini-vařičů. Vysprávková směs kameniva s pojivem Parking Lot Sealant 202 EN  může být aplikována za použití vařičů Patcher I a II.
Měrná hmotnost : 1,23kg/l (pouze pojivo)
Balení: kartonová krabice, cca 16kg

 


pružná oprava ulomeného rohu

za horka aplikovaná vysprávková
hmota PLS 34202

pružná oprava porušeného
panelu při žlabu

za horka aplikovaná vysprávková
hmota PLS 34202

oprava kanálu pomocí PLS 34202

oprava kanálu pomocí PLS 34202

vybourání poruchy

vysušení, následná penetrace

vyplnění materiálem PLS 202

úprava povrchu posypem

Využití Parking Lot Sealant na elastické mostní závěry

Parking Lot Sealant byl jako pojivo do elastického mostního závěru použit už v roce 1995. Od té doby bylo pomocí PLS zhotoveno přes 20 000bm mostních závěrů a to bez jediné reklamace.

Systém Parking Lot Sealant a jeho aplikace pomocí stroje Patcher je ideální způsob aplikace - je rychlý, snadný a kvalitní! Po "uvaření " směsi v Patcheru dochází k perfektnímu obalení kameniva pojivem, což eliminuje pozdější problémy. Vyhnete se tak zdlouhavému a nekvalitnímu způsobu prolévání kameniva pojivem.
S využitím našeho těsnícího provazce Backer Rod a silikonové zálivky na spáru v chodníku, vytvoříte odolný, trvanlivý a dokonale vodotěsný elastický mostní závěr!

 


zařezání

vybourání

vyfoukání a vyčištění

otryskání pískem

vložení těsnícího provazce

penetrace

vložení kovového deflektoru

spojovací vanička

postupné plnění a hutnění

postupné plnění a hutnění

hutnění finální vrstvy

úprava finální vrstvy
 
finální vzhled
 


Techcrete

je za horka aplikovaná, polymerní modifikovaná pryskyřice vytvářející elastický správkový materiál betonů. Je vhodný na opravu trhlin, korodovaných povrchů, puklin, jamek a většiny dalších vad a poruch betonových povrchů do maximální hloubky 200 mm. Techcrete TBR/R má šedou barvu, podobnou jako povrchy, na které se aplikuje, takže je esteticky vhodný na všechny typy betonových povrchů. Jeho unikátní vlastnosti vytváří nepropustnou, nárazuvzdornou, těžce zatížitelnou, vysoce elastickou opravu, která po instalaci odolává dopravnímu provozu, pojezdu letadel a klimatickým podmínkám. Techcrete se dodává ve formě prášku v tavných pytlích. Materiál je opatrně vložen, společně s obalem, do tavných kotlů s nuceným mícháním, kde se Techcrete roztaví a zahřeje na správnou pracovní teplotu. Roztavený materiál se potom nalije na připravené plochy vozovky a urovná. (Viz návod k použití.) Techcrete může být aplikován za použití vařičů Patcher I. a II.
Měrná hmotnost: 2,2kg/l
Balení: 25kg tavné pytle


pružná oprava
ulomeného roku desky


za horka aplikovaná
pružná hmota Techcrete


vybourání poškozeného povrchu

penetrace

plnění materiálem Techcrete

zarovnání

finální úprava

pružná oprava šedé barvy


Polypatch

Polypatch byl navržen na širší trhliny, které už nejdou utěsnit klasickou zálivkovou hmotou a na opravu narušených povrchů, které jsou příliš malé na kompletní rehabilitaci (pokládku nového AB). Jedná se o za horka aplikované polymery modifikované asfaltové pojivo s obsahem vybraného kameniva, které vytváří  vysokou odolnost zátěži a zvyšuje protismykové vlastnosti povrchu.  Polypatch obzvlášť dobře funguje na zarovnání nerovností kolem kanálů, nájezdů na mostové desky, pracovních řezů atd. PolyPatch Fine Mix je vhodný pro použití na tzv. "skin patch" s vrstvou tenší než je 13mm. PolyPatch může být aplikován za použití vařičů Patcher I. a II.
Měrná hmotnost: 1,35kg/l
Balení: 3gal (11,4l) plechovka

           

 


Canader Mix

Studená asfaltová směs CANADER-mix je směs kvalitního drceného kameniva předepsané křivky zrnitosti a pojiva . CANADER-mix umožňuje úsporné provádění výsprav výtluků a drobných oprav asfaltových povrchů za nepříznivých povětrnostních podmínek, jako za deště, sněhu, náledí a mrazu v teplotách do -10°C. Celoroční uplatnění nachází směs při provádění prací malého rozsahu, zejména pak na větší vzdálenosti – opravy po překopech inženýrských sítí, výškové úpravy silničních armatur, nájezdy a další drobné úpravy.
Pro provádění oprav při teplotách + 5°C až + 40°C je vyráběna směs CANADER-mix L (letní směs) z tvrdšího asfaltu, u které dochází k rychlejší stabilizaci směsi v opravovaném místě při vyšších teplotách.
Balení: 25kg pytle, 1 tunové big bagy a volně ložená směs.


vyplnění díry (i za vlhka)

odhad správného množství

zhutněná oprava
EKOKOM - autorizovaná obalová společnost TOPlist