www.sunnahmart.com
hollister outlet
hollister uk
louis vuitton handbags
michael kors outlet online
nike free run
Stroje | REKMA-Trading, spol. s r.o.


Česky Slovensky English Deutsch Srbsky

Stroje

          

CRAFCO je jediná společnost na světe, která vyrábí jak materiály pro opravy a údržbu komunikací, tak i stroje k jejich aplikaci. Díky více než 30 letým zkušenostem a neustálým inovacím je strojní zařízení CRAFCO na té nejvyšší úrovni, co se týká kvality, výkonu a uživatelského komfortu. Díky tomuto nabízí CRAFCO kompletní systém pro opravy a údržbu komunikací, máte vše z jednoho místa s jistotou, že vše funguje jak má.

Vařiče zálivkových hmot CRAFCO nabízí nepřekonatelnou rychlost v ohřátí materiálu na aplikační teplotu, minimální nároky na údržbu a čištění, vysoký denní výkon a bezpečnost. Plne automatizované ovládání usnadňuje obsluhu, navíc zaručuje správné používání stroje a zvyšuje bezpečnost. Jednoduše se nastaví požadovaná teplota, stroj začne vyhřívat transferový olej na ohřev materiálu a patentovanou elektricky vyhřívanou hadici a pistol. Když teplota materiálu dosáhne požadovanou teplotu, spustí se míchání materiálu. Poté co i hadice dosáhne požadovanou teplotu, spustí se čerpadlo a je možné začít pracovat. Nehrozí tedy aplikace materiálu při nižší teplotě, než je předepsaná, ani poškození čerpadla nebo míchadla. Díky slaboproudem (12V) vyhřívané hadici a pistoli, v ní materiál nemůže zatuhnout a opadá tak čištění hadice kompresorem při každé přestávce. Není ani nutné nahřívat hadici na roštu.  Stroje obsahujou další bezpečnostní prvky jako zastavení míchadla při otevření nakládacího víka, takže nemůže dojít k vyšplouchnutí materiálu a popálení obsluhy. Vkládání materiálu je jednoduše vyřešeno - materiál se i s plastikovým obalem vyjme z krabice, položí na otevřené víko, načež se víko zavře a materál spadne do nádrže bez rizika pro obsluhu. Stroje dodáváme i ve variantě s výkonným kompresorem, která ale není určen pro čištění hadice, ale pro čištění trhlin a spár proudem stlačeného vzduchu, nebo pro vysoušení trhlin a spár pomocí horkovzdušné lanzety. Stroje je rovněž možné podle přání zákazníka dodat ve variantě na podvozku, na podvozku se samopojezdem nebo ve variantě skid mount, tedy bez podvozku, na ocelové desce pro používání na ložné ploše auta.

CRAFCO vařiče jsou dostupné v několika velikostech dle potřeb zákazníka
  • mini vařiče Mini 10 a Mini 30 (37 a 110 litrů)
  • vařiče SuperShot s vyhřívanou hadicí: Supershot 60 (227 litrů), Supershot 125 (473 litrů)
  • vařiče EZ 500 (500 litrů) s možností volby vyhřívané nebo nevyhřívané hadice

Fréza divokých trhlin CRAFCO Pavement Cutter 200 se vyrabí už více než 30 let, přičemž si udržuje postavení nejprodávanější frézy divokých trhlin na světě. Jedná se o jednoduchý výkonný stroj, který frézuje trhliny jak v asfaltových, tak i v betonových površích, přičemž šířka i hloubka řezu je nastavitelná. Jednoduchá obsluha, dlouhá životnost a vysoký denní výkon činí z Pvamenet Cutter nejlepší volbu pro přípravu trhlin.

Vařič vysprávkových hmot PATCHER je výkonný vařič hmot s kamenivem aplikovaných za horka. Materiál je v nádrží ohříván transferovým olejem pomocí naftového hořáku a je míchán horizontálně uloženou hřídelí. Vysprávková hmota je uvařena do 2 hodin a díky neustálému míchání je kamenivo dokonale obalené a výslední směs homogenní. Patcher je ideální pro zhotovování elastických mostních závěrů, vysprávky výtluků, opravy typu "fiber", tenkovrtsvé opravy, přípravu litého asfaltu a podobně. Je dodáván ve dvou velikostech Patcher I má kapacitu 1 tunu, Patcher II je dvoutunový.

 

  

EKOKOM - autorizovaná obalová společnost TOPlist